UA


RU

Картриджи импортных турбокомпрессоров

Стенд для добалансування середнього корпусу турбокомпресорів

Наше підприємство займається продажем устаткування балансування компанії Hobest і є її офіційним представником в Україні.

Hobest

Стенд для балансування середнього корпусу турбокомпресорів

Тип MHB-15

Стенд для добалансування середнього корпусу турбокомпресорів
Швидка і точна добалансировка середнього корпусу турбокомпресорів
здійснення корекції дисбалансу безпосередньо на верстаті
Відображення величини і точної кутовий позиції виміряного дисбалансу
Вимірювання частотних характеристик ротора на вибігу
Застосування спеціальних адаптерів з системою швидкої фіксації для різних типів турбокомпресорів
Компактний дизайн - усі системи змонтовані в єдиному корпусі верстат займає мало місця
Простота введення даних для переналадки під різні типии роторів
Вбудоване ПЗ – специфічна калібрування ротора

Подивитися відео

Сфера застосування

Стенд Балансування використовується для виміру і корекції дисбалансу середнього корпусу турбокомпресорів. В ході проектування стенду були враховані вимоги як ремонтних майстерень, так і підприємств виробників.

Застосування передових технологій у вимірювальній апаратурі дозволяє точно визначити статичний дисбаланс вже на першому циклі виміру. Звичайний всього один або два кроки корекції потрібні, щоб турбокомпресор був "в допуску". Корекція дисбалансу виконується з боку компресорного колеса валу за допомогою ручної шліфувальної машинки. Тому немає необхідності переміщати турбокомпресор з верстата балансування на окремий модуль корекції. Застосування стандартизованих адаптерів для середніх корпусів забезпечує швидку заміну і дає можливість балансувати різні турбокомпресори в середньому корпусі.

Дизайн

Особливість стенду балансуванняОсобливість стенду балансування - це його компактний дизайн, усі компоненти і модулі зібрані в єдиному міцному корпусі. Для розміщення стенду потрібно мінімальний простір. У центрі верхньої частини верстата встановлений вимірювальний блок з сенсорним екраном і операційною системою на базі Windows®, із спеціальною конфігурацією і програмним забезпеченням для високошвидкісного балансування.

На діаграмах можуть бути відображені наступні параметри вібрації :

 • вібропереміщення
 • віброшвидкість
 • віброприскорення

Ці корекції дисбалансу представлені у вигляді маси і її кутового положення. Робоча зона стенду має ергономічне виконання. Ковзаючі дверці забезпечують повний доступ в робочу зону, що значно спрощує роботу на стенді. Адаптери для середніх корпусів можуть бути швидко встановлені. Також в стенд інтегрована система подання олії в корпус турбокомпресора.

Порядок роботи

Балансування:

Після фіксації середнього корпусу, закриття кришки компресора і захисного кожуха, натисканням кнопки старт починається вимірювальний цикл. Після вимірювання, безпосередньо на моніторі приладу відображаються дані корекції дисбалансу у вигляді маси і кутовий позиції. Оператор може виконати необхідну корекцію шліфуванням по гайці компресора за допомогою ручної шліфувальної машинки. Фінальний перевірочний пуск показує, чи відповідає залишковий дисбаланс ротора допуску, вказаному у специфікації, або необхідно провести додаткову корекцію дисбалансу.

Калібрування:

Верстат для добалансування середнього корпусу турбокомпресорівДля кожного типу компресорів у зборі необхідно один раз провести калібрування, дані якого зберігаються в пам'яті блоку. C цією метою, на першому етапі записується крива вибігання компресора у зборі. Збереження встановлених даних калібрування в пам'яті вимірювального блоку дозволяє надалі проводити пуски балансувань компресорів цього типу без попереднього калібрування.

У випадку якщо станеться руйнування ротора компресора в процесі балансування, міцний, спеціально спроектований кожух захистить об'єкти, що знаходяться у безпосередній близькості від верстата, від уламків ротора, що летять з високою швидкістю.

Кришка компресора служить додатковим захистом при руйнуванні ротора. Установка і кріплення ротора здійснюється швидко і просто.

Технічні характеристики

 • Добалансування середнього корпусу турбокомпресорівЧутливість виміру залежить від типу середнього корпусу
 • Швидкість балансування(залежить від типу ротора). Від 6000 - до 250,000 про/мін макс
 • Рівень вібрації 0.1-20g(1g = 9.8 m/s2)
 • Електроживлення 380 В / 50 Гц / 3 фази або
 • Подання повітря атм 6 ... 8
 • Мова інтерфейсу : Англійська і інші за запитом
 • Розміри верстата(Ш × Г × В) мм 850 x 750 x 1400(не включаючи висоту LCD)
 • Об'єм бака 10 л.
 • Робоча температура олії 35±2°C
 • Час зміни ротора мін 1 ... 2
 • Вага компресора у зборі кг макс. 10
 • Вага 210 кг

Ціна 15000 $

<< Назад