UA


RU

Картриджи импортных турбокомпрессоров

Про компанію

Турбокомпресорний завод ТКЗМ "ПионеR" спеціалізується на проектуванні, виробництві, ремонті і обслуговуванні турбокомпресорів для сільгосптехніки, легкових автомобілів, для вантажних автомобілів і автобусів. Сьогодні це сучасне, динамічно таке, що розвивається підприємство, що має власну виробничу базу, оснащені високоточним металообробним, балансуванням і випробувальним устаткуванням. За роки роботи ми накопили величезний практичний досвід і пропонуємо якісні послуги, які істотно знижують витрати на експлуатацію Вашого парку.Постійно збільшуються об'єми і розширюється номенклатура вироблюваної продукції.

За час роботи підприємство зарекомендувало себе на ринках РФ, України і СНД як виробник високоякісних турбокомпресорів на вітчизняну автомобільну і тракторну техніку.

Розроблені і такі, що випускаються серійно турбокомпресори: ТКР- 6, ТКР- 7, ТКР- 8,5, ТКР- 9, ТКР-11ЯМЗ238НБ, ТКР- 012 і їх модифікації за своїми характеристиками надійності і довговічності знаходяться в одному ряду з кращими імпортними турбокомпресорами такого ж розмірного ряду. Конструкція агрегатів наддування постійно удосконалиться з метою поліпшення робочих характеристик і ресурсу.

Для збільшення обсягів випуску цієї продукції введені нові виробничі площі, що дозволило повністю усі технологічні процеси виконувати силами виробництв компаній. Співробітники заводу ТКЗМ "ПионеR" постійно удосконалюють свої професійні навички, проходять стажування, беруть участь у виставках і семінарах.

Жорсткі вимоги до якості комплектуючих і дотримання технологічних процесів забезпечують високу надійність турбокомпресорів, що випускаються нами, що дозволяє гарантувати безвідмовну роботу виробів в течії 12 місяців, а на ремонтний ТКР при правильній експлуатації - 6 місяців.

Продукція що випускається торгової марки «ТКЗМ ПІОНЕR» сертифікована в Україні та Російській Федерації. Цей факт підтверджує відповідність продукції підприємств вимогам якості та безпеки, встановленими для даної продукції діючими стандартами та правилами Російської Федерації та України.

Сьогодні підприємство готове прийняти замовлення на підготовку виробництва і випуск інших моделей турбокомпресорів, так як досвід та висока кваліфікація працівників дозволяє на наявному спеціалізованому високопродуктивному обладнанні освоїти в найкоротші терміни нову продукцію.

Ринок агрегатів наддуву на сьогоднішній день досить насичений. Серед різноманіття виробників турбокомпресорних завод ТКЗМ «ПіонеR» вважається надійним партнером.

Ми не єдині - ми надійніші